2015-03-22 16:39:45

Polonia Przemyśl wygrała z LKS-em Skołoszów i jest liderem 4 ligi podkarpackiej

Polonia Przemyśl wygrała z LKS-em Skołoszów 2-0 (fot. mkspolonia.pl)
Piłkarze Polonii Przemyśl wygrali 2-0 z LKS-em Skołoszów na inaugurację rundy wiosennej. Dzięki zwycięstwu awansowali na pozycję lidera 4 ligi podkarpackiej.

Pierwszego gola dla Polonii Przemyśl zdobył w ostatniej minucie pierwszej połowy Arkadiusz Gosa, który wpisał się na listę strzelców wykorzystując rzut karny. Do przerwy przemyślanie prowadzili 1-0.

Wynik spotkania na 2-0 dla gospodarzy ustalił już w doliczonym czasie gry Mateusz Wanat.

Dzięki wygranem Polonia wyprzedziła w tabeli 4 ligi podkarpackiej graczy Rzemieślnika Pilzno i awansowała na pozycję lidera.

POLONIA PRZEMYŚL - LKS SKOŁOSZÓW 2-0 (1-0)

1-0 Gosa (45-karny)
2-0 Wanat (90+3)

Polonia Przemyśl: Krzanowski - Barszczak, Kokoć, Kuźniar, Jaroch, Sedlaczek (55. Kalawski), Mikulec, Tabisz, Owczar (65. Świst), Gosa, Wanat

LKS Skołoszów: D. Buczkowski - Franków (64. Pacuła), Kolanek, Mazurkiewicz, Gorczyca, Przytuła, Gołębiowski (71. M. Buczkowski), K. Buczkowski, Polianchych, Pilawa, Chmielowski

Sędziował: Paweł Kantor (Dębica). Żółte kartki: Barszczak, Gosa - Kolanek, Polianchych