http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2010-10-20 18:10:26

Zawodnicy Stali Mielec na testach w Lechii Gdańsk

Damian Buczyński i Patryk Fryc, młodzi piłkarze Stali Mielec, przebywają obecnie na testach w grającej na boiskach Ekstraklasy Lechii Gdańsk.
 
Dwaj 17-latkowie z Mielca pojechali na testy medyczne, sportowe i fizjologiczne do Gdańska - informuje oficjalny portali mieleckiego klubu stalmielec.com.
 
Dla występującego na obronie Patryka Fryca to już drugie testy w ostatnim czasie - wcześniej sprawdzał go mistrz Polski Lech Poznań. Damian Buczyński, który jest napastnikiem, także pokazuje się z dobrej strony (ostatnio strzelił pierwszą bramkę w III lidze).
 
Obecnie w ekstraklasowej Lechii Gdańsk występuje aż trzech młodych wychowanków Stali Mielec: Jakub Popielarz, Mariusz Korzępa i Michał Pruchnik.
 
źródło: stalmielec.com
 
 

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

pytanie 2010-10-22 12:56:08 0 0

Czy faktycznie są to wychowankowie mieleckiej drużyny, czy w podobny sposób jak ma to miejsce w młodszych rocznikach stanęli wraz ze swoimi rodzicami przed dylematem: grać w kadrze województwa będąc zawodnikiem Stali, czy zostać pomijanym (pomimo bardzo dobrej gry) grając w macierzystym klubie. Najwyższy czas opowiedzieć o "skautingu" jaki ma miejsce w SMS-ie i kto naprawdę gra w kadrze województwa!! Układy i matactwa to mało powiedziane. I kto później bierze kasę za młodych, zdolnych chłopaków!!

dokładnie 2010-10-30 21:10:54 0 0

zgodzę się z tym

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem