http://smsrzeszow.pl/aktualnosci/dzien-otwarty-w-sms-resovia-396.html


2015-03-09 12:23:32

Donatas Nakrosius w Polonii Warszawa

Donatas Nakrosius na zdjęciu z prawej (fot. sportas.info)
Litwin Donatas Nakrosius, przymierzany ostatnio do Karpat Krosno, w nadchodzącym sezonie będzie występował w barwach Polonii Warszawa.
 
24-letni Donatas Nakrosius był bardzo bliski podpisania kontraktu z trzecioligowymi Karpatami Krosno, ale dzień przed oficjalną prezentacją drużyny zmienił decyzję.
 
- W barwach Karpatach Krosno na pewno nie zagram. Po prostu dostałem lepszą propozycję - powiedział nam wtedy Litwin.

Zapisz się do ComeOn: wpłacasz 50 zł - dostajesz 150!

Jak udało nam się dowiedzieć Donatas Nakrosius w nadchodzącej rundzie ma bronić barw Polonii Warszawa grającej obecnie w 3 lidze łódzko-mazowieckiej.
 
Nie mamy jeszcze oficjalnych informacji czy doszło do podpisania kontraktu, ale z kilku źródeł wiemy, że właśnie w "Czarnych Koszulach" Litwin ma występować wiosną.
 
Donatas Nakrosius może występować na pozycji obrońcy lub defensywnego pomocnika. W polskie lidze bronił barw m.in. Stali Rzeszów i Odry Opole. W ubiegłym roku testował go m.in. pierwszoligowy GKS Tychy. Ostatnio bronił barw litewskiego Klaipedosu Granitas Kłajpeda.
 
24-letni piłkarz ma na koncie również występy w młodzieżowych drużynach reprezentacji Litwy.
 
Niewykluczone, że w związku z "odejściem" Nakrosiusa w Karpatach Krosno zatrzymany zostanie Mateusz Rutyna, który najbliższą rundę miał spędzić na wypożyczeniu do Cosmosu Nowotaniec.

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem