2015-02-20 18:38:47

sparing: Siarka Tarnobrzeg - Unia Tarnów 1-0

Siarka Tarnobrzeg wygrała 1-0 z Unią Tarnów w rozegranym dziś meczu sparingowym.

Jedynego gola dla Siarki Tarnobrzeg zdobył w 51. minucie spotkania Tomasz Persona.

W barwach "Siarkowców" zagrali głównie młodzieżowcy i zawodnicy, którzy nie występują na co dzień w pierwszym składzie. Pojawili się również gracze testowani.

Jak informuje portal 90minut.pl wśród nich znaleźli się m.in. Damian Lenkiewicz z Miedzi Legnica i Fabian Woźniak z SMS-u Łódź.

Piłkarze Unii Tarnów występują obecnie w 3 lidze małopolsko-świętokrzyskiej.
Kolejny mecz sparingowy podopieczni Ryszarda Kuźmy rozegrają już jutro w Krakowie, gdzie na stadionie tamtejszej Garbarni zmierzą się z Rozwojem Katowice.

SIARKA TARNOBRZEG - UNIA TARNÓW 1-0 (0-0)

1-0 Persona (51)

Siarka Tarnobrzeg: Melon - Michalewski, Szewc, Waleńcik (46. Przewoźnik), Głowacki - Chwastek, Mandzelowski, Persona, Więcek, Lenkiewicz (46. Woźniak) - Mażysz oraz Janowski, Bukała, Dziuba