2015-02-18 20:02:32

sparingi: Broń Radom - Stal Stalowa Wola 2-3

Tomasz Płonka (z prawej) strzelił dziś dla Stali Stalowa Wola dwa gole (fot. stal1938.pl)
Stal Stalowa Wola wygrała w meczu sparingowym z Bronią Radom 3-2. W sparingu zagrał Danko Kovacević, który jest blisko przejścia do "Stalówki".

Piłkarze Broni Radom prowadzili do przerwy 2-0 po golach Piotra Nowosielskiego i Michała Bojka.

Podopieczni Jaromira Wieprzęcia odrobili straty po przerwie. Najpierw na listę strzelców wpisał się Tomasz Płonka, a chwilę później wyrównał Krystian Wrona.

Zwycięskiego gola dla Stali Stalowa Wola zdobył w ostatniej minucie spotkania Tomasz Płonka strzelając swoja drugą bramkę w tym meczu.

W barwach "Stalówki" ponownie zagrał testowany Kamil Jakubowski ze Stali Rzeszów oraz pochodzący z Czarnogóry Danko Kovacević, który znów trenuje z drugoligowcem z Podkarpacia i prawdopodobnie wzmocni klub ze Stalowej Woli.

- Trwają formalności związane z pozyskaniem zawodnika - poinformował serwis internetowy Stali. - Danko Kovacević musi uzyskać m.in. pozwolenie na pracę. Jest już wstępne porozumienie, co do warunków kontraktu i wszystko wskazuje na to, że Danko zasili szeregi "Stalówki".

BROŃ RADOM - STAL STALOWA WOLA 2-3 (2-0)

1-0 Nowosielski (21-karny)
2-0 Bojek (40)
2-1 Płonka (74)
2-2 Wrona (78)
2-3 Płonka (90)

Stal Stalowa Wola: Wietecha, Bartkiewicz, Argasiński, Wrona, Kowalski, Giel, Łanucha, Jakubowski, Mikołajczak, Kovacevic, Sekulski oraz Wołoszyn, Kantor, Kloc, Mistrzyk, Kałat, Michałek, Tur, Płonka