2015-02-13 22:00:00

PodkarpacieLIVE w nowej odsłonie. Zobacz jak się zmienialiśmy [ZDJĘCIA]

Podobne tematy podkarpacielive.pl
Dziś startujemy z nowym, odświeżonym layoutem naszego serwisu. Zobaczcie jak podkarpacieLIVE zmieniało się na przestrzeni lat.
 
Jesteśmy z wami od blisko sześciu lat i cały czas szukamy nowych rozwiązań. Dziś, w piątek 13-ego, prezentujemy się w całkiem nowej odsłonie. Mamy nadzieję, że data nie okaże się pechowa, a nowy wygląd portalu przypadnie wam do gustu.
1/9 -
Od dziś na podkarpacieLIVE znajdziecie więcej zdjęć. Począwszy od marca będziemy starali się dostarczać wam fotek z najciekawszych wydarzeń piłkarskich na Podkarpaciu.
 
Całkowicie zmieniamy także system komentarzy. Teraz teksty w naszym serwisie komentować możecie za pośrednictwem Facebooka.  Mamy pełną świadomość, że początkowo komentarzy będzie dużo mniej, ale mamy nadzieję, że z czasem przekonacie się do nich. Na pewno ich poziomy merytoryczny będzie wyższy. Taką przynajmniej mamy nadzieję.
 
Przy okazji odgrzebaliśmy archiwalne layouty naszego serwisu. Przeglądając kolejne zdjęcia będziecie cofali się w czasie coraz bardziej. Ostrzegamy, że na końcu wygląda to bardzo źle :-) Ale takie były początki...
2/9 - Tak serwis podkarpacieLIVE.pl wyglądał w dniu 28 marca 2014 roku.
3/9 - Tak wyglądaliśmy 1 listopada 2013 roku.
4/9 - Zrzut ekranu z 25 marca 2012 roku.

5/9 - Tak strona wyglądała w dniu 2 grudnia 2011 roku...
6/9 - Serwis podkarpacieLIVE.pl w dniu 26 kwietnia 2011 roku.
7/9 - 28 lipca 2010 roku, czyli 12 miesięcy po starcie.
8/9 - Zrzut ekranu z 1 marca 2010 roku...
9/9 - A tak zaczynaliśmy. To zrzut ekranu z 28 lipca 2009 roku, czyli dosłownie kilka dni po tym jak wystartowaliśmy. Sami przyznacie, że zmiany są spore. Czy na lepsze? Zachęcamy do komentowania :-)

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem