2015-02-09 12:58:43

sparing: Stal Nowa Dęba - Bukowa Jastkowice 6-4

Piłkarze Stali Nowa Dęba wygrali 6-4 z ligowym rywalem (fot. stalnowadeba.pl)
Aż dziesięć goli padło w sparingowym starciu czwartoligowej Stali Nowa Dęba z Bukową Jastkowice.

Piłkarze Stali Nowa Dęba wygrali z beniaminkiem z Jastkowic 6-4, choć to Bukowa prowadziła do przerwy.

Gole dla Stali Nowa Dęba zdobywali Karol Wilk i Konrad Szypuła (po dwa) oraz Kamil Serafin i Łukasz Milanowski (po jednej).

Bramki dla Bukowej Jastkowice strzelali Paweł Kaczmarczyk (trzy) i Jacek Partyka.

STAL NOWA DĘBA - BUKOWA JASTKOWICE 6-4 (1-2)

Bramki: Wilk 2, Szypuła 2, K. Serafin, Milanowski - Kaczmarczyk, J. Partyka