Grzegorz Opaliński w nadchodzącej rundzie nie będzie już trenerem Izolatora Boguchwała. Został drugim trenerem w Podbeskidziu Bielsko-Biała.
38-letni
Grzegorz Opaliński został właśnie asystentem Leszka Ojrzyńskiego w ekstraklasowym
Podbeskidziu Bielsko-Biała. Po raz kolejny.

- Asystentem trenera ponownie zostanie bardzo dobrze znany w Bielsku-Białej Grzegorz Opaliński, który pracował już w TSP w minionym sezonie - poinformował oficjalny serwis internetowy klubu z Bielska-Białej. Podkarpacki szkoleniowiec zajmie miejsce Adriana Oleckiego.
Grzegorz Opaliński i Leszek Ojrzyński pracowali razem w Koronie Kielce, a później właśnie w Podbeskidziu.
W lipcu ubiegłego roku Grzegorz Opaliński wrócił do Izolatora Boguchwała, gdzie został pierwszym szkoleniowcem. - Ze względów rodzinnych chciałbym pracować na Podkarpaciu - mówił wtedy popularny "Opal".
W Izolatorze jednak sprawy nie układay się po myśli kibiców, działaczy, jak i pewnie samych piłkarzy. "Izolacja" spisywała się zdecydowanie poniżej oczekiwn ai po 19. kolejkach klub plasuje się dopiero na 11. pozycji w tabeli
3 ligi lubelsko-podkarpackiej.
Piłkarze Izolatora na pierwszych zajęciach po przerwie zimowej spotkają się w piątek 9 stycznia. Nazwisko nowego trenera poznamy wkrótce.
źródło: tspodbeskidzie.pl