2014-11-02 20:14:40

Sokół Sieniawa wreszcie się przełamał. Wygrana z Hetmanem Żółkiewka

Sokół Sieniawa pokonała Hetmana Żółkiewka 4-2 przerywając tym samym serię dziewięciu kolejnych meczów bez zwycięstwa.

Prowadzenie gospodarzom dał Serhij Siwyj, który trafił do siatki w 38. minucie meczu. Chwilę później wyrównał Damian Koprucha, ale jeszcze przed przerwą gospodarze odpowiedzieli trafieniem Pawła Hassa.

Po zmianie stron na 3-1 dla Sokoła Sieniawa podwyższył Mateusz Jędryas i wydawało się, że sieniawianie spokojnie dowiozą wynik do końca.

W doliczonym czasie gry kolejną bramkę dla Hetmana Żółkiewka zdobył jednak Koprucha i zrobiło się nerwowo. Na szczęście chwilę później przypomniał o sobie Paweł Adamczyk, który ostatecznie ustalił wynik meczu na 4-2 dla miejscowych.

SOKÓŁ SIENIAWA - HETMAN ŻÓŁKIEWKA 4-2 (2-1)

1-0 Siwyj (38)
1-1 Koprucha (40)
2-1 Hass (43)
3-1 Jędryas (86)
3-2 Koprucha (90+2-karny)
4-2 Adamczyk (90+4)

Sokół Sieniawa: Kukulski - Skała, Siwyj, S. Padiasek, M. Padiasek (60. Zajchowski), Wilusz, Bursztyka (86. Stefan), Bigas, Flis (46. Dziekan), Adamczyk, Hass (74. Jędryas)

Hetman Żółkiewka: Ciołek - Furmaniak, Nogas, Skrzypczyński, Sadowski (66. J. Baran), Bogus (70. Bielak), Koprucha, P. Baran, Wójcik, Szponar (77. Banaszak)

Sędziował: Łukasz Woliński (Lublin). Żółte kartki: S. Padiasek, Siwyj - Furmaniak

źródło: polskieligi.net / własne