2014-10-11 20:47:47

Orzeł Przeworsk kończył w dziewiątkę, ale wygrał w Białej Podlaskiej

Piłkarze Orła Przeworsk wygrali 3-0 w wyjazdowym pojedynku 12. kolejki z Podlasiem Biała Podlaska. Goście kończyli to spotkanie w dziewiątkę.

Podopieczni Grzegorza Sitka wyszli na prowadzenie w 49. minucie spotkania po trafieniu Doriana Buczka.

Zaledwie trzy minuty później na 2-0 podwyższył Paweł Zięba skutecznie egzekwując rzut karny.

Wynik spotkania na 3-0 dla Orła Przeworsk podwyższył Patryk Szewc, która trafił do siatki także z jedenastu metrów.

Piłkarze Orła kończyli ten mecz w dziewiątkę. W 62. minucie z boiska wyrzucony został Krzysztof Sierżęga, a w dolicoznym czasie gry czerwoną kartką otrzymał Mateusz Skała.

PODLASIE BIAŁA PODLASKA - ORZEŁ PRZEWORSK 0-3 (0-0)

0-1 Buczek (49)
0-2 Zięba (52-karny)
0-3 Szewc (62-karny)

Podlasie Biała Podlaska: Chojak - Szymański, Jarzynka, Konaszewski (67. Zaciura), Adamiuk - Wiraszka, Panasiuk (26. Sułek, 56. Bołtowicz), Kocoł, Leśniak, Łukanowski (72. Cydejko) - Romaniuk

Orzeł Przeworsk: Furtak - Jarosz, Sykała, Sierżęga, Guzior - Szewc (90. Czyrny), Skała, Buczek (85. Buszta), Kołodziej (76. Słysz) - Zięba (87. Piątek), Walat

Sędziował: Piotr Kozłowski (Lublin). Żółte kartki: Jarzynka, Romaniuk - Buczek, Sierżęga, Skała, Sykała. Czerwone kartki: Sierżęga (62, druga żółta), Skała (90+3, druga żółta)