2014-10-05 17:24:05

Siarka Tarnobrzeg lepsza od Puszczy Niepołomice

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg wygrali 2-1 wyjazdowe spotkanie 2 ligi z Puszczą Niepołomice.

Dla Siarki Tarnobrzeg to druga wygrana z rzędu i drugie zwycięstwo pod wodzą Ryszarda Kuźmy.

Na pierwsze trafienie kibicom przyszło czekać aż do 60. minuty. Po rzucie rożnym piłkę dostał Robert Tunkiewicz, który uderzył mocno pod poprzeczkę nie dając szans Andrzejowi Sobieszczykowi.

Z drugiego gola "Siarkowcy" cieszyli się zaledwie trzy minuty później. Tomasz Ciećko zagrał do rezerwowego Marcina Bochenka, który głową skierował futbolówkę do siatki. Gracze Puszczy Niepołomice odpowiedzieli trafieniema Łukasz Nowaka, ale na więcej nie było ich stać.

Spotkanie zostało rozegrane w Brzesku na stadionie Okocimskiego, gospodarzem była Puszcza.

PUSZCZA NIEPOŁOMICE - SIARKA TARNOBRZEG 1-2 (0-0)

0-1 Tunkiewicz (60)
0-2 Bochenek (63)
1-2 Nowak (88)

Puszcza Niepołomice: Sobieszczyk - Biernak, Napierała, Cichy, Mikołajczak, Kotwica (61. Uwakwe), Maluga (78. Przybył), Gawęcki, Nowak, Zaremba, Sosnowski (46. Lepiarz)

Siarka Tarnobrzeg: Melon - Stępień (43. Bochenek), Nadolski, Stefanik, Persona, Frankiewicz, Tunkiewicz, Chwastek (64. Koczon), Więcek, Paluch, Ciećko (73. Cicman)

Sędziował: Kamil Waskowski (Poznań). Żółte kartki: Maluga, Przybył, Lepiarz - Frankiewicz

źródło: polskieligi.net