2014-09-27 20:39:00

Motor Lublin - Stal Rzeszów znów na remis

Motor Lublin zremisował ze Stalą Rzeszów 2-2 w meczu 3 ligi lubelsko-podkarpackiej. To już szósty remis z rzędu w starciu obydwu drużyn.

Stal Rzeszów gra z Motorem regularnie od kilku sezonów, regularnie też spotkania te kończą się podziałem punktów. Nie inaczej było i tym razem - podobnie jak w kwietniu 2014 padł wyniki 2-2.

W dzisiejszym spotkaniu jako pierwsi do siatki trafili rzeszowianie. Podanie Kamila Jakubowskiego wykorzystał Sebastian Brocki, który pokonał bramkarza gospodarzy z bliska.

Gracze Motoru Lublin odpowiedzieli jednak bardzo szybko. Niespełna trzy minuty później w polu karnym faulowany był Krystian Mroczek, a jedenastkę na gola zamienił Rafał Król.

Za następne kilka minut głową do siatki Miłosza Lewandowskiego trafił Kamil Stachyra i do przerwy "Motorowcy" prowadzili 2-1.

Rzeszowianie wyrównali w 60. minucie. Najpierw wprawdzie Sebastian Brocki zmarnował rzut karny, ale na miejscu był Kamil Jakubowski, który dobił uderzenie kolegi i doprowadził do remisu.

MOTOR LUBLIN - STAL RZESZÓW 2-2 (2-1)

0-1 Brocki (28)
1-1 Król (31-karny)
2-1 Stachyra (37)
2-2 Jakubowski (60)

Motor Lublin: Lipiec - Kazubski, Falisiewicz, Komor, Świech, Stachyra, Król, Ptaszyński (82. Jabkowski), Piekarski (65. Wolski), Mroczek (73. Gąsiorowski), Majewski (89. Myśliwiecki)

Stal Rzeszów: Lewandowski - Konrad Hus, Drelich, Bednarczyk, Suswam, Jakubowski, D. Jędryas, Karwacki (90. Szymański), Murawski (71. Lisańczuk), Prędota (90+2. Daszyk), Brocki  (67. Szczoczarz)

Sędziował: Tomasz Mroczek (Mielec). Żółte kartki: Komor, Kazubski - Jakubowski