2014-08-24 12:53:23

7 goli w Wiśniowej. Sokół Nisko wygrał z Wisłokiem

Sokół Nisko wygrał w wyjazdowym meczu z Wisłokiem Wiśniowa 4-3 w rozegranym wczoraj meczu 4. koleji 4 ligi podkarpackiej.

Już w 11. minucie meczu czerwoną kartką za faul w polu karnym ukarany został Daniel Dziok, golkiper Wisłoka Wiśniowa. Jedenastkę na gola zamienił Michał Serafin i do przerwy to gości prowadzili 1-0.

W drugiej połowie było zdecydowanie ciekawije. Kolejne gole dla Sokoła Nisko zdobywali Adam Cichoń i Damian Juda.

Gospodarze odpowiedzieli trafieniami Damiana Wolańskiego (z rzutu karnego), Mariusza Wiktora i wreszcie - na 3-3 - Damiana Cyrana.

Ostatnie słowo należało jednak do przyjezdnych. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 84. minucie Juda i to Sokół zaksięgował trzy "oczka".

WISŁOK WIŚNIOWA - SOKÓŁ NISKO 3-4

0-1 Serafin (12-karny)
0-2 Cichoń (50)
1-2 Wolański (59-karny)