2014-08-16 13:50:25

Motor Lublin pokonał Wólczankę Wólka Pełkińska

Piłkarze Wólczanki Wólka Pełkińska ulegli Motorowi Lublin 1-2 w wyjazdowym pojedynku 3. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Dość niespodziewanie do bramki jako pierwsi trafili gracze beniaminka z Wólki Pełkińskiej. Prowadzenie podkarpackiej drużynę dał już w 8. minucie spotkania Krzysztof Pietluch.

Motor Lublin wyrównał w samej końcówce pierwszej połowy po golu Rafał Króla z rzutu karnego.

Decydujące trafienie padło w 57. minucie spotkania po niefortunnej intewencji Adama Poprawy, który zdobył bramkę samobójczą.

Gospodarze kończyli ten mecz w dziesiątkę (czerwoną kartką za interwencję poza polem karnym ukarany został bramkarz Paweł Lipiec), ale trzy punkty dowieźli do końca.

MOTOR LUBLIN - WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA 2-1 (1-1)

0-1 Pietluch (8)
1-1 Król (45+1)
2-1 Adam Poprawa (57-samobójcza)

Motor Lublin: Lipiec - Falisiewicz, Ptaszyński, Komor, Kazubski - Stachyra, Piekarski, Świech, Król, Wolski - Majewski

Wólczanka Wólka Pełkińska: Mikus - Hala, Lech, Misiło, A. Poprawa - B. Poprawa, Gwóźdź, Padiasek, Goń - Pietrasiewicz, Pietluch

Sędziował: Jakub Tomoń (Rzeszów)

źródło: polskieligi.net