2014-08-12 18:58:49

Puchar Polski: Siarka Tarnobrzeg przegrała w Rybniku

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg przegrali 1-2 z Eneretykiem ROW Rybnik w wyjazdowym meczu pierwszej rundy Pucharu Polski.

"Siarkowcy" wyszli na prowadzenie już w 11. minucie spotkania po trafieniu Michała Palucha i wszystko wskazywało na to, że mecz ten ułoży się po ich myśli.

Gracze Energetyka ROW Rybnik jednak odpowiedzieli bardzo szybko.

Zaledwie kilka minut później zrobiło się 1-1 po strzale Szymona Sobczaka, a jeszcze przed przerwą na 2-1 dla gospodarzy podwyższył Sebastian Musiolik.

ENERGETYK ROW RYBNIK - SIARKA TARNOBRZEG 2-1 (2-1)

0-1 Paluch (11)
1-1 Sobczak (18)
2-1 Musolik (67)

Energetyk ROW Rybnik: Rybicki - Krotofil, Grolik, Jary (67. Bodzioch), Gnojny, Fonfara, Wolniewicz, Gilewicz (85. Płonka), Muszalik, Sobczak, Musiolik

Siarka Tarnobrzeg: Melon - Stępień (46. Baran), Nadolski, Waleńcik, Sulikowski, Frankiewicz, Tunkiewicz, Więcek, Koczon, Persona, Paluch (79. Figiel)

Sędziował: Kornel Paszkiewicz (Wrocław). Żółte kartki: Gnojny - Paluch, Frankiewicz

źródło: polskieligi.net