2014-07-12 23:47:02

sparing: Dynovia Dynów - Izolator Boguchwała 1-4

W rozegranym w Dynowie meczu towarzyskim o Puchar Burmistrza Izolator Boguchwała pokonał miejscową Dynovię 4-1.

Trener Izolatora Grzegorz Opaliński w pierwszej części spotkania wystawił teoretycznie mocniejszą jedenastkę. Po 45 minutach goście prowadzili 2-0 po bramkach Krzysztofa Domina i Michała Beresia.

W drugiej części meczu w składzie "Izolacji" zagrało ośmiu młodzieżowców. Mimo to boguchwalanie strzelili kolejne dwa gole, tracąc przy tym jednego. Na trafienia Krzysztofa Szymańskiego miejscowi odpowiedzieli golem Tomasza Szczawińskiego.

DYNOVIA DYNÓW - IZOLATOR BOGUCHWAŁA 1-4 (0-2)
Bramki:
Szczawiński - Domin, Bereś, Szymański (2)

Dynovia Dynów: Kurdziel, Winiarz, Hadam, Hadam, P. Gierula, Domin, Szczawiński, Mielniczek, Chrzan, Pantoł, Rebizak, Mnich, Chudzikiewicz,  M. Gierula, Baran, Tarnawski, Siry.

Izolator Boguchwała (I połowa): Pawlus - Kwaśniczko, Burak, Róg, Kardyś - Bereś, Skiba, A. Wójcik, Domin - Tyburczy, Rzeźnik
Izolator Boguchwała (II połowa): Kaszuba - Pokrywka, Brogowski, Słowik, Dziedzic - Worosz, Świder, Cupryś, Więcek - Ł. Wójcik, Szymański

źródło: zksizolator.eu / dynovia.futbolowo.pl