2014-07-12 13:15:46

sparing: Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy 3-2

Piłkarze Stali Stalowa Wola wygrali 3-2 w sparingu z Wisłą Puławy. Mecz został rozegrany na boisku Sanu Rozwadów.

Wisła Puławy objęła prowadzenie tuż przed przerwą po trafieniu Macieja Machalskiego i do przerwy to ekipa z Lubelszczyzny prowadziła 1-0.

Wyrównanie graczom Stali Stalowa Wola dał Mateusz Kantor, który otrzymał prostopadłą piłkę od Damiana Łanuchy i pokonał golkipera Wisły. Gola na 2-1 dla "Stalówki" zdobył natomiast Łukasz Wisłocki.

Puławianie odpowiedzieli jeszcze trafieniem Cwetana Filipowa z rzutu karnego, ale ostatnie słowo należało do podopiecznych Jaromira Wieprzęcia. Decydującą bramkę zdobył Łanucha, który trafił do siatki bezpośrednim uderzeniem z rzutu rożnego.

Spotkanie zostało rozegrane w Rozwadowie na stadionie tamtejszego Sanu.

STAL STALOWA WOLA - WISŁA PUŁAWY 3-2 (0-1)
0-1 Machalski
1-1 Kantor
2-1 Wisłocki
2-2 Filipow (karny)
3-2 Łanucha

Stal Stalowa Wola (I połowa): Wietecha - Kowalski, Czarny, Wrona, Bartkiewicz, Pigan, Giel, M. Rozwandowicz, Mikołajczak, Tur, J. Rozwandowicz; (II połowa): Wietecha (Płoskoń) - Kloc, Bogacz, Kachniarz, Kantor, Wisłocki, Łanucha, Argasiński, Michałek, Kałat (Tur), Płonka

źródło: własne / stal1938.pl