2014-07-10 19:57:25

sparing: Stal Rzeszów - Wólczanka Wólka Pełkińska 4-0

W pierwszym meczu sparingowym spadkowicz z 2 ligi - Stal Rzeszów, pokonał beniaminka 3 ligi lubelsko-podkarpackiej zespół Wólczanki Wólka Pełkińska 4-0.

Zarówno w Stali jak i w ekipie ligowego rywala rzeszowian Wólczance zagrali testowani piłkarze. Bramki w meczu strzelali jednak etatowi piłkarze Biało-niebieskich.

Na 1-0 trafił Kacper Drelich uderzając głową po wrzutce z prawej strony. Kolejne bramki, już po przerwie, zdobywał Michał Szymański który zaliczył hat-trick.

1-0 Drelich (39)
2-0 Szymański (64)
3-0 Szymański (68)
4-0 Szymański (77)

Stal Rzeszów (I połowa): Beszczyński - Bartkiewicz, zawodnik testowany 1, Drelich, Drożdżal - zawodnik testowany 2, zawodnik testowany 3, Sitek, Lisańczuk - Maca, Wójcik.

Stal Rzeszów (II połowa): Lewandowski - Konrad Hus, zawodnik testowany 1, Łagowski, zawodnik testowany 2, Górak, Rusin, zawodnik testowany 3, zawodnik testowany 4, Lekki, Szymański.

Wólczanka Wólka Pełkińska: Zaw. test. - Zaw. test., Lech, Misiło, A.Poprawa - Zaw. test., Padiasek, Bober, Zaw. test. - Duży, K.Pietluch. Ponadto grali: Szczepański, Bednarz, Hala, Tołpa, Fleszar, Goń, Ilasz, Barczyński

Sędziowali: Piotr Cyrek oraz Krystian Kołodziej i Karol Chmiel (Rzeszów).

źródło: polskieligi.net / wolczanka.futbolowo.pl / stalrzeszow.pl