2014-06-18 23:06:08

Pogoń Leżajsk - Crasnovia: skromne 1-0 i intruz na boisku

Pogoń Leżajsk po niezbyt emocjionującym meczu pokonała na włanym stadionie Crasnovię Krasne 1-0.

W pierwszej połowie spotkania gra toczyła się głównie w środku pola i żadna z drużyn nie zagroziła poważnie bramce rywala.

Po przerwie niewiele się zmieniło. Dopiero w 70.minucie niespodziewanie padł pierwszy i jak się okazało jedyny gol po uderzeniu Roberta Widza.

Warta odnotowania jest jeszcze próba wymuszenia rzutu karnego przez Arkadiusza Dąbka i... wtargnięcie na murawę psa, który zagościł na boisku przez kilka chwil.

Pogoń Leżajsk: Pogoń Leżajsk: Kurosz - Murawski, Bubiłek, Maciorowski, Bukowski, Bigas, Bucior, Lebioda, Gilar (65. Dąbek), Widz (89. Pyż), Staroń (90. Warenica).

Crasnovia Krasne: Wygachiewicz - Kwaśniczko, Micał, Baran, Gil (31. Guzior), Omiotek, Buczek (72. Ostrowski), Parys, Smężeń (72. R.Szczepański), Rozborski, Pietrasiewicz.

Sędziował: Artur Szelc oraz Albin Kijowski i Dawid Klamut (Krosno). Żółte kartki: Gilar, Bigas, Dąbek - Gil, Omiotek, Rozborski.

źródło: polskieligi.net