2014-06-01 11:46:33

Udana pogoń Wisłoki Dębica. Crasnovia pokonana.

Piłkarze Wisłoki Dębica - lider rozgrywek 4 ligi podkarpackiej, mimo iż przegrywali już 0-2 pokonali w meczu wyjazdowym Crasnovię Krasne 4-3.

Przed meczem gospodarze żegnali kapitana zespołu Pawła Drapałę, który po sezonie zakończy przygodę z piłką.

Najwyraźniej zmotywowani gracze Crasnovii już w 9.minucie zdobyli pierwszego gola. Łukasza Ćwiczaka pokonał Sławomir Rozborski.

Kolejne dwie bramki strzelił Tomasz Pietrasiewicz, lecz druga z nich była trafieniem samobójczym i do przerwy mieliśmy wynik 2-1.

W 52.minucie doświadczony defensor Crasnovii Witold Baran otrzymał czerwoną kartkę, co jak się okazało miało kluczowe znaczenie dla dalszych losów meczu. Rzut karny za faul Barana wykorzystał w tej samej minucie Dariusz Kantor.

Chwilę później było już 3-2 dla gości po trafieniu Pawła Remuta. Podopieczni Grzegorza Nalepy zdołali jeszcze wyrównać dzięki bramce Radosława Gila lecz ostatnie słowo należało w tym pojedynku do przyjezdnych.

Bramkę na wagę trzech punktów dla Wisłoki zdobył Marcin Juszkiewicz w 90.minucie meczu i to piłkarze lidera po końcowym gwizdku cieszyli się z wygranej.

CRASNOVIA KRASNE - WISŁOKA DĘBICA 3-4 (2-1)
1-0 Rozborski (9)
2-0 Pietrasiewicz (26)
2-1 Pietrasiewicz (40-samobójcza)
2-2 Kantor (52-karny)
2-3 Remut (65)