http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2010-07-18 21:29:24

JKS Jarosław ściągnie piłkarza, która grał o Ligę Mistrzów

Pochodzący z Kazachstanu Witalij Kicak będzie najprawdopodobniej występował w IV-ligowym JKS Jarosław. Ma 35 lat i jest niezwykle doświadczonym zawodnikiem.
 
Kicak występuje na pozycji pomocnika i jest reprezentantem FK Aktobe. Ma na koncie prawie 10 lat gry na boiskach ekstraklasy Kazachstanu i występy w eliminacjach Ligi Mistrzów. Piłkarz ma już swoje lata, ale jest bardzo doświadczonym graczem i na IV-ligowych boiskach na pewno może się wyróżniać.
 
Jak udało nam się ustalić działacze JKS-u prowadzą z zawodnikiem zaawansowane rozmowy. Jeśli uda się załatwić wszystkie formalności piłkarz pojawi się w Jarosławiu początkiem sierpnia.
 
Szeregi jarosławskiej drużyny zasili jeszcze co najmniej dwóch zawodników: bramkarz (prawdopodobnie będzie to młodzieżowiec z Odry Wodzisław Śląski) i obrońca, którego nazwiska nie udało nam się ustalić.
 
Zespół opuszczą natomiast Jacek Gotz (wyjazd na studia) oraz bramkarz Maftij Kudla (powrót na Ukrainę). W drużynie Jarosława Zająca nie zagra także Bartłomiej Raba, który bez wiedzy trenera udał się na testy do Polonii Przemyśl (prawdopodobnie będzie jej zawodnikiem).
 
Wcześniej z zespołem rozstali się Łukasik i Sekuła (powrót do Skawinki Skawina).
 
źródło: własne

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem