2014-05-31 23:05:02

Remis Izolatora z ligowym autsajderem

Izolator Boguchwała zremisował 1-1 w Starym Zamościu z zajmującą ostatnią pozycję w tabeli 3 ligi lubelsko-podkarpackiej miejscową Omegą.

Przez większą część spotkania utrzymywał się wynik bezbramkowy. Na kwadrans przed końcem "przełamali się" gospodarze lecz dopiero wtedy, gdy za dwie żółte kartki boisko opuścić musiał obrońca Izolatora Krzysztof Szpond. Bramkę dla grających w przewadze gospodarzy strzelił Luann da Silva.

Nie mającym nic do stracenia piłkarzom z Boguchwały szybko udało się odrobić straty. Na 1-1 trafił Krzysztof Szymański.

W samej końcówce prócz ilości bramek wyrównały się również siły na boisku. Wprowadzony na boisko w 88.minucie Artur Sadowski został z niego wyrzucony już 4 minuty później.

Omega Stary Zamość: Mańka - Denis, Mikulski (88. Sadowski), Paździor, Solecki, M.Paczkowski (59. Ł.Paczkowski; 71. Perin), Kaznokha, Andrade, Luann, Bojar, Lucas.

Izolator Boguchwała (wyjściowa skład): Pawlus - Karwat, Bereś, Brogowski, Bukała, Burak, Kozak, Skiba, Szpond, Szymański, Tyburczy.

Żółte kartki: Luann, Mikulski - Szpond, ?. Czerwone kartki: Sadowski (90, za faul) - Szpond (73, druga żółta)

źródło: polskieligi.net / omegastaryzamosc.pl