2014-05-26 00:55:31

Przełęcz Dukla urwała punkty Cosmosowi w Nowotańcu

Piłkarze Przełęczy Dukla po dobrym meczu zremisowali na boisku czołowej drużyny 4 ligi - Cosmosu Nowotaniec 1-1.

Gracze Przełęczy, a konkretniej Krystian Walczak, zdobyli bramkę na 1-0 w 16.minucie spotkania i taki wynik utrzymywał się przez ponad godzinę gry.

Dopiero na nieco ponad 20 minut przed końcem do remisu doprowadził Piotr Laskowski.

Zarówno wyżej notowani gospodarze, którzy zajmują aktualnie 3.miejce w tabeli, jak i walczący o utrzymanie goście nie zdołali już strzelić bramki. Mecz zakończył się zatem wynikiem 1-1, podobnie jak trzy inne pojedynki 28.kolejki 4 ligi podkarpackiej.

COSMOS NOWOTANIEC - PRZEŁĘCZ DUKLA 1-1 (0-1)
0-1 Walczak (16)
1-1 Laskowski (69)