2014-05-18 18:40:37

Stal Nowa Dęba zwycięska w Pisarowcach

LKS Pisarowce przegrał u siebie 0-2 ze Stalą Nowa Dęba w meczu 27. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Piłkarze Stali Nowa Dęba wyszli na prowadzenie już w 7. minucie meczu po golu Wojciecha Dudka. Wynik spotkania na 2-0 ustalił w 55. min Mateusz Urbaniak.

Dla gospodarzy była to już trzecia kolejna porażka z rzędu. Jeśli gracze LKS-u Pisarowce utrzymają podobną dyspozycję mogą mieć spore problemy z utrzymanie w 4 lidze, bo są coraz bliżej strefy spadkowej.

W ostatniej minucie meczu doszło do zderzenia jednego z zawodników gospodarzy z bramkarzem Stali Arkadiuszem Kotrychem. Golkiper gości upadł na ziemię i leżał bez ruchu, a chwilę później karetką został odwieziony do szpitala. Wstępna diagnoza to uraz kręgosłupa.

0-1 Dudek (7)
0-2 Urbaniak (55)

LKS Pisarowce: Kowalik - Zajdel, Wityński, Sumara (80. Tomoń),  Dworzański - Nikody (54. Romerowicz), Kot (65. Posadzki), Frydrych, Węgrzyn, Pacholczyk (67. Lisowski) - Niemczyk

Stal Nowa Dęba: Kotrych (90. Puzio) - Dudziak, Dudek, Rachwał, Diektiarenko - K. Serafin, S. Serafin, Wilk R. Marek (77. T. Marek) - Urbaniak (90. Pogoda), Marut (72. Nowak)

Sędziował: Dominik Paul (Nowa Sarzyna). Żółte kartki: Zajdel, Dworzański, Frydrych - K. Serafin, Wilk

źródło: polskieligi.net / Stal Nowa Dęba