2014-05-14 22:35:26

Polonia rozbita w Przemyślu. Dwa gole Andrija Małyka

Polonia Przemyśl przegrała na własnym stadionie z Sokołem Sieniawa aż 0-4. Na domiar złego gospodarze kończyli mecz w dziesiątkę.

Przemyślanie stracili pierwszą bramkę w 14. minucie, a jej strzelcem był Dawid Pigan. Kilka minut później było już 0-2 po celnym uderzeniu Tomasza Wilusza.

W drugiej połowie kibicom Polonii przypomniał o sobie był zawodnik przemyskiego klubu Andrij Małyk. Ukraiński napastnik strzelił byłym kolegom kolejne dwa gole, w tym jeden z rzutu karnego.

Zaraz po bramce na 0-4 drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został obrońca Polonii Orest Hlibkiewicz.

POLONIA PRZEMYŚL - SOKÓŁ SIENIAWA 0-4 (0-2)
0-1 Pigan (14)
0-2 Wilusz (21)
0-3 Małyk (59-karny)
0-4 Małyk (72)