2010-07-16 19:23:56

Resovia dostała licencję na grę w II lidze, ale musi zapłacić

Resovia zdołała dogadać się z ZUS-em w sprawie zaległych pieniędzy i zostanie dopuszczona do rozgrywek II ligi wschodniej. To decyzja oficjalna.
 
Dzisiaj odbyło się posiedzenie Komisji Odwoławczej ds. Licencji Klubowych. Po przeanalizowaniu złożonych odwołań wraz z dosłanymi dokumentami, komisja postanowiła przyznać licencję na grę w II lidze wschodniej Resovii Rzeszów.
 
To wiadomość najlepsza z możliwych, która nie wybawia jednak Resovii z kłopotów. "Pasiaki" otrzymały licencję dzięki przychylnej opinii dyrektora ZUS w Rzeszowie Andrzeja Nowowiejskiego, który zgodził się rozłożyć klubowy dług na raty.
 
Do 31 sierpnia br. Resovia musi wpłacić jednak do ZUS ponad 100 tysięcy zł z tytułu składek za okres od stycznia 1999 do czerwca 2010 roku.

Także dzisiaj licencję otrzymała Lechia Zielona Góra, co oznacza, iż drugoligowcy z grup wschodniej i zachodniej w komplecie przystąpią do sezonu.
 
źródło: cwks-resovia.pl / Nowiny

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem