2014-05-11 23:45:22

Szczęśliwy remis Kolbuszowianki z Przełęczą Dukla

Po serii bardzo bolesnych niekiedy porażek Przełęcz powoli zaczyna gromadzić punkty. Tym razem piłkarz z Dukli zremisowali w meczu wyjazdowym z Kolbuszowianką 2-2.

Kolbuszowianka to zespół mający jedne z najgorszych statystyk w lidze dotyczące meczów u siebie. Przed 26. kolejką 4 ligi podkarpackiej na 11 meczów przegrali aż 7, a dziś gracze "Kolby" byli bliscy ósmej porażki.

Zespół Przełęczy Dukla postawił gospodarzom twarde warunki. Goście dwukrotnie wychodzili na prowadzenie. Najpierw w 20. minucie na 1-0 dla duklan strzelił Igor Soliński. Dopiero w drugiej części meczu po ponad godzinie gry na 1-1 trafił Andrzej Skowron.

Chwilę później przyjezdni znów prowadzili. Bramkę dającą ponowne prowadznie gościom zdobył Krystian Frączek.

Gracze Kolbuszowianki odpowiedzieli po sześciu minutach. Bramka Łukasza Koraba na 2-2 była już ostatnim golem w tym meczu.

KOLBUSZOWIANKA - PRZEŁĘCZ DUKLA 2-2 (0-1)
0-1 Soliński (20)
1-1 Skowron (66)
1-2 Frączek (70)
2-2 Korab (76)