http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2010-07-16 15:05:00

Karpaty Krosno testują graczy Stali i Resovii Rzeszów

Kilku zawodników II-ligowej Stali Rzeszów pojawiło się na treningu występujących w III lidze lubelsko-podkarpackiej Karpaty Krosno.

Na wczorajszym treningu Karpat Krosno pojawili się trzech nowych piłkarzy: Sylwester Sikorski, Taraz Mazur i Artur Minasjan.

Sikorski jest wychowankiem Karpat, ostatnio grał w II-ligowej Stali Sandeco Rzeszów. To uniwersalny zawodnik, grający na boku obrony i pomocy. Taraz Mazur ukraiński obrońca, które przez pół roku był wypożyczony z rzeszowskiej Stali do IV-ligowego MKS-u Kańczuga, a ostatnio grał w rezerwach rzeszowskiego klubu.

Trzecim nowym zawodnikiem jest Artur Minasjan, 33-letni środkowy pomocnik, który rundę wiosenną spędził w Resovii.

Przez najbliższe dni, sztab szkoleniowiec będzie się bacznie przyglądał ww. zawodnikom. Cała trójka weźmie także udział w sobotnim sparingu w Tarnowie z tamtejszą Unią (godz. 10). Być może zagra w nim także 33-letni Tomasz Król (ostatnio Polonia Przemyśl).

źródło: Super Nowości


Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Sieniu1909 2010-07-16 20:02:00 0 0

Tomasz Król ostatnio występowal w Przemyskiej Barcelonie;]Pozdrawiam 3 liga , 3liga MKS !

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem