2014-04-27 22:54:01

Od 2-0 do 2-3 w meczu Mokrzyszów - Wisłok Strzyżów

Drogę „z nieba do piekła” przeżyli w dzisiejszym meczu piłkarze OKS-u Mokrzyszów. Zespół „Meksyku” prowadząc już 2-0 przegrał z Wisłokiem Strzyżów w stosunku 2-3.

Spotkanie szczęśliwie rozpoczęło się dla miejscowych. Już w 7. minucie w polu karnym gości faulowany był Jacek Kościelny. Sędzia bez wahania wskazał na „wapno”. Rzut karny na bramkę w 8. minucie zamienił Jacek Rożek.

Do przerwy wynik nie uległ zmianie a na boisku nie działo się zbyt wiele.

Drugą połowę podobnie jak i pierwszą, świetnie zaczęli gracze miejscowi. W 49. minucie prowadzenie OKS-u podwyższył Rożek, wykorzystując świetne podanie Damiana Prarata. Napastnikowi gospodarzy nie pozostało nic innego, jak z odległości 3 wepchnąć piłkę do bramki.

W 55. minucie zaczął się horror dla graczy z Mokrzyszowa. Kontaktowego gola dla drużyny ze Strzyżowa zdobył Kamil Adamczak.

Goście po zdobyciu braki cały czas atakowali czując, że mogą z dzisiejszego meczu wywieźć zdobycz punktową. Do remisu  doprowadził w 67. minucie Radosław Adamski, pokonując bezradnego w tej sytuacji  golkipera gospodarzy strzałem zza pola karnego.

Drużyna gości cały czas była w natarciu i nie zwalniała tempa gry. W 73. minucie przyjezdni zanotowali swoje trzecie trafienie w meczu. Konkretnie zrobił to Kamil Delikat, który dobił piłkę odbitą przez bramkarza. Zawodnik ze Strzyżowa zdobył bramkę, pomimo obecności w polu karnym trzech obrońców, którzy obserwowali jak interweniuje ich bramkarz zamiast wybijać piłkę.

W nie uległ już zmianie. Po meczu piłkarze gości nie kryli zadowolenia z osiągniętego wyniku. Nie można powiedzieć tego o piłkarzach gospodarzy, dla których był to kolejny mecz bez zwycięstwa.

OKS MOKRZYSZÓW - WISŁOK STRZYŻÓW 2-3 (1-0)
1-0 Rożek (8-karny)
2-0 Rożek (49)
2-1 Adamczak (55)
2-2 Adamski (67)
2-3 Delikat (73)

źródło: polskieligi.net / własne (chmura)