2014-04-26 21:41:10

Stal Sanok i Sokół Sieniawa podzieliły się punktami

Walcząca o utrzymanie Stal Sanok zremisowała na własnym stadionie z Sokołem Sieniawa 1-1 w meczu 25.kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Bliżej zdobycie trzech punktów byli po pierwszej połowie goście, którzy już w 10. minucie prowadzili 1-0 po golu Andrija Małyka.

Stal, dla której każda bramka jest na wagę złota w kontekście walki o utrzymanie, zdołała wyrównać kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy. Gol Mateusza Kuzio był jednocześnie ostatnim trafieniem w tym meczu zakończonym remisem 1-1.

Jedną z ciekawostek tego meczu był fakt, że poprowadziła go trójka sędziowska ze Słowacji.

STAL SANOK - SOKÓŁ SIENIAWA 1-1 (1-0)
1-0 Małyk (10)
1-1 Kuzio (52)

Stal Sanok: Krzanowski - Januszczak (79. Józefiak), Kokoć, Sukhockii, Jaklik, Ząbkiewicz (90. Wójcik), Lorenc, Łuczka, Faka, Kamil Adamiak (83. Sobolak), Szałamaj (46. Kuzio)

Sokół Sieniawa: Kukulski - Skała, S.Padiasek, Wrona, Siwyj, M.Padiasek, Wróbel (68. Wilusz), Kołodziej (55. Pigan), Bursztyka, Małyk, Adamczyk (79. Hass).

Sędziowali: Cyril Juhas, Marian Gal, Rastislav Pika (Słowacja).

źródło: polskieligi.net