http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2010-07-13 12:07:45

Partyzant Targowiska pojechał na obóz

Piłkarze III-ligowego Partyzanta Targowiska pojechali na 6-dniowy obóz do poddębickiej Pustyni, gdzie będą przygotowywać się do nadchodzącego sezonu.
 
Beniaminek w tym czasie ma rozegrać trzy gry kontrolne: we wtorek z Kolejarzem Stróże, w czwartek ze Stalą Sanok i w sobotę ze Stalą Rzeszów.
 
– W tej chwili jest 22 zawodników, bo już po pracy dojechali do nas Borowczyk i Ginalski - opowiada trener Mirosław Kalita.

– Na wtorkowy sparing na sparing ma dojechać Artur Bańka, a w środę trzej Ukraińcy. Liczę też ciągle na angaż Marka Węgrzyna i Rafała Nikodego – dodaje trener Partyzanta.

Z nowych zawodników na obozie są bramkarz Mateusz Krawczyk (Nafta Jedlicze), obrońca Mateusz Padiasek (Izolator Boguchwała) oraz pomocnicy Maciej Lech (MKS Kańczuga), Damian Łanucha (Resovia) i Lech Czaja (Igloopol Dębica).
 
źródło: Nowiny

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

~anonim 2010-07-13 18:20:55 0 0

jaki wynik z Kolejarzem ???

s 2010-07-13 21:12:09 0 0

porazka 0:1

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem