2010-07-13 09:32:29

Kolejny zawodnik Stali Stalowa Wola w barwach Stali Rzeszów?

Jacek Maciorowski, były stoper Stali Stalowa Wola, to kolejny piłkarz, którym interesuje się Stal Rzeszów - informują Super Nowości. Dziś zawodnik ma negocjować warunki umowy.
 
- Jacek chce do nas przyjść, my jednak musimy jeszcze znaleźć środki na jego kontrakt. Trzeba będzie zrobić pewne przesunięcia w budżecie, ale przyznam się, że zastanawiamy się też nad innymi kandydatami na tę pozycję (m. in. Maciej Witek z Czarnych Połaniec przyp. red.). Ostateczne decyzje co do kadry zamierzamy podjąć do końca tygodnia. Być może pozyskamy jeszcze bocznego pomocnika - powiedział prezes Stali Jacek Szczepaniak.

Biało-niebiescy porozumieli się wstępnie z testowanym Andejem Prokicem. Serb zostanie w Rzeszowie, jeśli jego rodzima federacja prześle certyfikat. Na dobrej drodze są też negocjacje w sprawie pozyskania, wypożyczonych na wiosnę do Stali Mateusza Orzechowskiego i Janusza Iwanickiego.

- Ich kluby czyli Sandecja Nowy Sącz i Wisła Płock zgodziły się na występy tych zawodników w Rzeszowie. - dodał prezes Szczepaniak.

źródło: Super Nowości


Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem