2014-04-19 23:54:20

Sokół Sieniawa zatrzymał Orlęta Radzyń Podlaski

Sokół Sieniawa pokonał przed własną publicznością 2-1 zajmujące przed tą kolejką pozycję lidera tabeli Orlęta Radzyń Podlaski.

W pierwszej części meczu przeważali gospodarze, którzy byli mocno podrażnieni remisem z niżej notowaną Omegą Stary Zamość w środku tygodnia. Próby ataku nie przyniosły rezultatu żadnej ze stron.

W drugiej połowie spotkania bramkę zdobył Paweł Adamczyk, jednak piłka zanim wpadła do siatki najpierw odbiła się od ręki obrońcy gośćie dlatego sędzia... podyktował rzut karny, a defensora ukarał żółtą kartką. Jedenastkę pewnie na gola zamienił Adamczyk,

Swoją okazję mieli goście, jednak Kamil Oziemczuk nie opanował piłki odbitej przed Piotra Kukulskiego po strzale z dystansu Rafała Borysiuka.

Chwilę później było 2-0. Po szybkiej wymianie piłki między Adamczykiem a Kamilem Kołodziejem ten drugi znalazł się w sytuacji sam na sam i bez problemu pokonał Adama Wasiluka.

Goście nie odpuszczali. Krystian Wrona po faulu na przeciwniku otrzymał drugą żółtą kartkę i musiał opuścić boisko. Groźnie uderzał kolejny raz Borysiuk, jednak najbliżej szczęścia był Robert Łakomy. Po jego strzale w doliczonym czasie piłka minimalnie minęła słupek bramki gospodarzy.

Minutę później przyjezdni zdobyli honorowego gola. Borysiuk uderzył mocno z rzutu wolnego z około 20 metrów zmniejszając straty, po czym sędzia zakończył mecz.

SOKÓŁ SIENIAWA - ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI 2-1 (0-0)
1-0 Adamczyk (58-karny)
2-0 Kołodziej (76)
2-1 Borysiuk (90-wolny)

źródło: polskieligi.net