http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2010-07-13 09:07:58

Kolbuszowianka rozpoczęła przygotowania

Piłkarze IV-ligowej Kolbuszowianki spotkali się na pierwszy przedsezonowym treningu. Eugeniusz Sito miał do dyspozycji jednak tylko 12 graczy.
 
Zabrakło Dawida Jamroza, który jest w Anglii i kilku innych piłkarzy, których zatrzymały problemy ze zdrowiem (Kornel Kołacz, Łukasz Gorzelany) albo wczasy. Kończą się wypożyczenia Mateusza Jędryasa (Stal Rzeszów), Łukasza Koraba (Resovia) oraz Pawła Ciuły (Start Wola Mielecka). Nie wiadomo, których z nich klub będzie chciał pozyskać.

O zmianie barw klubowych myśli bramkarz Norbert Król, możliwe, że znów będzie występował w Zrywie Dzikowiec. Klub pytał o bramkostrzelnego napastnika Wilgi Widełka (A klasa) Kamila Dudę.

W środę w Nowej Dębie Kolbuszowianka zagra sparing z miejscową Stalą.

– Sprawdzę kilku zawodników, którzy są naszymi wychowankami, ale ostatnio grali w okolicznych zespołach. Za wcześnie mówić o konkretnych nazwiskach – tłumaczy Eugeniusz Sito, szkoleniowiec „Kolby”.
 
źródło: Nowiny

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem