2014-04-06 14:04:04

Wysoka wygrana Strumyka Malawa z Kolbuszowianką

Po zeszotygodniowej porażce w derbach gminy z Crasnovią dziś piłkarze Strumyka Malawa poprawili humory swoim fanom efektownie ogrywając Kolbuszowiankę 5-0.

Mocno zdeterminowani gospodafrze pierwszą bramkę zdobyli już w 13. minucie. Jej strzelcem był grający trener Maciej Rusin.

Kolejne trzy bramki padły jeszcze przed przerwą po uderzeniach Tomasza Zielińskiego, Konrada Cuprysia i Mateusza Trawki który wbił przyjezdnym gola "do szatni".

Po przerwie pewnie swego piłkarze Strumyka nie byli już tak skuteczni. Jedyną bramkę w drugiej odsłonie zdobył Damian Ćwikła.

STRUMYK MALAWA - KOLBUSZOWIANKA 5-0 (4-0)
1-0 Rusin (13)
2-0 Zieliński (23)
3-0 Cupryś (41)
4-0 Trawka (45)
5-0 Ćwikła (60)

Tabela po sobotnich meczach 20. kolejki: 4 liga podkarpacka 2013/2014 - tabela, statystyki

źródło: polskieligi.net