2010-07-07 21:07:45

Znamy terminarz III ligi lubelsko-podkarpackiej

Podkarpackie Związek Piłki Nożnej ustalił terminarz rozgrywek III ligi lubelsko-podkarpackiej. Runda jesienna rozpocznie się w weekend 14/15 sierpnia i potrwa do 6/7 listopada.
 

Terminarz rozgrywek III ligi lubelsko-podkarpackiej na rundę jesienną sezonu 2010/2011

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia
Chełmianka Chełm - Unia Nowa Sarzyna
Górnik II Łęczna - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Avia Świdnik - Partyzant Targowiska
Izolator Boguchwała - Stal Sanok
Karpaty Krosno - Stal Mielec
Wisła Puławy - Siarka Tarnobrzeg
Olender Sól - Polonia Przemyśl
Podlasie Biała Podlaska - Stal Poniatowa

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia
Unia Nowa Sarzyna - Stal Poniatowa
Polonia Przemyśl - Podlasie Biała Podlaska
Siarka Tarnobrzeg - Olender Sól
Stal Mielec - Wisła Puławy
Stal Sanok - Karpaty Krosno
Partyzant Targowiska - Izolator Boguchwała
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Avia Świdnik
Chełmianka Chełm - Górnik II Łęczna

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia
Górnik II Łęczna - Unia Nowa Sarzyna
Avia Świdnik - Chełmianka Chełm
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Karpaty Krosno - Partyzant Targowiska
Wisła Puławy - Stal Sanok
Olender Sól - Stal Mielec
Podlasie Biała Podlaska - Siarka Tarnobrzeg
Stal Poniatowa - Polonia Przemyśl

Kolejka 4 - 1 września
Unia Nowa Sarzyna - Polonia Przemyśl
Siarka Tarnobrzeg - Stal Poniatowa
Stal Mielec - Podlasie Biała Podlaska
Stal Sanok - Olender Sól
Partyzant Targowiska - Wisła Puławy
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Karpaty Krosno
Chełmianka Chełm - Izolator Boguchwała
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik

Kolejka 5 - 4-5 września
Avia Świdnik - Unia Nowa Sarzyna
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna
Karpaty Krosno - Chełmianka Chełm
Wisła Puławy - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Olender Sól - Partyzant Targowiska
Podlasie Biała Podlaska - Stal Sanok
Stal Poniatowa - Stal Mielec
Polonia Przemyśl - Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 6 - 11-12 września
Unia Nowa Sarzyna - Siarka Tarnobrzeg
Stal Mielec - Polonia Przemyśl
Stal Sanok - Stal Poniatowa
Partyzant Targowiska - Podlasie Biała Podlaska
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Olender Sól
Chełmianka Chełm - Wisła Puławy
Górnik II Łęczna - Karpaty Krosno
Avia Świdnik - Izolator Boguchwała

Kolejka 7 - 15 września
Izolator Boguchwała - Unia Nowa Sarzyna
Karpaty Krosno - Avia Świdnik
Wisła Puławy - Górnik II Łęczna
Olender Sól - Chełmianka Chełm
Podlasie Biała Podlaska - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Stal Poniatowa - Partyzant Targowiska
Polonia Przemyśl - Stal Sanok
Siarka Tarnobrzeg - Stal Mielec

Kolejka 8 - 18-19 września
Unia Nowa Sarzyna - Stal Mielec
Stal Sanok - Siarka Tarnobrzeg
Partyzant Targowiska - Polonia Przemyśl
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Poniatowa
Chełmianka Chełm - Podlasie Biała Podlaska
Górnik II Łęczna - Olender Sól
Avia Świdnik - Wisła Puławy
Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno

Kolejka 9 - 25-26 września
Karpaty Krosno - Unia Nowa Sarzyna
Wisła Puławy - Izolator Boguchwała
Olender Sól - Avia Świdnik
Podlasie Biała Podlaska - Górnik II Łęczna
Stal Poniatowa - Chełmianka Chełm
Polonia Przemyśl - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Siarka Tarnobrzeg - Partyzant Targowiska
Stal Mielec - Stal Sanok

Kolejka 10 - 2-3 października
Unia Nowa Sarzyna - Stal Sanok
Partyzant Targowiska - Stal Mielec
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Siarka Tarnobrzeg
Chełmianka Chełm - Polonia Przemyśl
Górnik II Łęczna - Stal Poniatowa
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska
Izolator Boguchwała - Olender Sól
Karpaty Krosno - Wisła Puławy

Kolejka 11 - 9-10 października
Wisła Puławy - Unia Nowa Sarzyna
Olender Sól - Karpaty Krosno
Podlasie Biała Podlaska - Izolator Boguchwała
Stal Poniatowa - Avia Świdnik
Polonia Przemyśl - Górnik II Łęczna
Siarka Tarnobrzeg - Chełmianka Chełm
Stal Mielec - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Stal Sanok - Partyzant Targowiska

Kolejka 12 - 16-17 października
Unia Nowa Sarzyna - Partyzant Targowiska
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Stal Sanok
Chełmianka Chełm - Stal Mielec
Górnik II Łęczna - Siarka Tarnobrzeg
Avia Świdnik - Polonia Przemyśl
Izolator Boguchwała - Stal Poniatowa
Karpaty Krosno - Podlasie Biała Podlaska
Wisła Puławy - Olender Sól

Kolejka 13 - 23-24 października
Olender Sól - Unia Nowa Sarzyna
Podlasie Biała Podlaska - Wisła Puławy
Stal Poniatowa - Karpaty Krosno
Polonia Przemyśl - Izolator Boguchwała
Siarka Tarnobrzeg - Avia Świdnik
Stal Mielec - Górnik II Łęczna
Stal Sanok - Chełmianka Chełm
Partyzant Targowiska - Tomasovia Tomaszów Lubelski

Kolejka 14 - 30-31 października
Unia Nowa Sarzyna - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Chełmianka Chełm - Partyzant Targowiska
Górnik II Łęczna - Stal Sanok
Avia Świdnik - Stal Mielec
Izolator Boguchwała - Siarka Tarnobrzeg
Karpaty Krosno - Polonia Przemyśl
Wisła Puławy - Stal Poniatowa
Olender Sól - Podlasie Biała Podlaska

Kolejka 15 - 6-7 listopada
Podlasie Biała Podlaska - Unia Nowa Sarzyna
Stal Poniatowa - Olender Sól
Polonia Przemyśl - Wisła Puławy
Siarka Tarnobrzeg - Karpaty Krosno
Stal Mielec - Izolator Boguchwała
Stal Sanok - Avia Świdnik
Partyzant Targowiska - Górnik II Łęczna
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Chełmianka Chełm
 
źródło: 90minut.pl

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem