2014-03-23 15:03:11

Sokół Sieniawa przegrał z Tomasovią

Mimo szybko zdobytej bramki gracze Sokoła Sieniawa przegrali przed własną publicznością z Tomasovią Tomaszów Lubelski 1-2.

Miejscowi prowadzili 1-0 już od 5. minuty po golu Andrija Małyka i takim też wynikiem zakończyła się pierwsza część meczu.

Po przerwie goście dwukrotnie ogrywali Piotra Kukulskiego. Najpierw do siatki Sokoła trafił Kamil Groborz, a następnie Waldemar Kozyra.

1-2 Kozyra (86)

Sokół: (wyjściowy skład) Kukulski - Skała, Wrona, S.Padiasek, Siwyj - Bursztyka, Kołodziej, Wróbel, Wilusz - Małyk, Adamczyk.

Tomasovia: (wyjściowy skład) Bartoszyk,- Bojarczuk, Chwała, Raczkiewicz, Chłoń - Orzechowski, Żurawski, Grobosz, Paskiv, Smoła - Mazurkiewicz.

Sędziował: Paweł Charchut z Rzeszowa