2014-02-26 18:02:24

sparing: Stal Rzeszów - Izolator Boguchwała 5-0

Na boisku ze sztuczną nawierznią przy Stadionie Miejskim w Rzeszowie drugoligowa Stal pewnie pokonał trzecioligowy Izolator Boguchwała 5-0.

Wynik spotkania otworzył Kamil Jakubowski. Kolejne trzy bramki padły po uderzeniach Konrada Macy, zaś końcowy rezultat ustalił Michał Lisańczuk.

STAL RZESZÓW - IZOLATOR BOTGUCHWAŁA 5-0
Bramki: Maca (3), Jakubowski, Lisańczuk

Stal: (I połowa): Beszczyński, Konrad Hus, Baran, Bednarczyk, Krzysztof Hus, Damian Jędryas, Kolesnikovs, Jakubowski, Lisiecki, Kaźmirowski, Prędota; (II połowa): Lewandowski, Bednarczyk, Baran, Drożdżal, Maślany, Daszyk, Krzysztoń, Więcek, Krzysztof Szymański, Lisańczuk, Maca

źródło: stalrzeszow.pl