2014-02-22 14:09:02

sparing: Izolator Boguchwała - Crasnovia Krasne 6-3

Izolator Boguchwała pokonał czwartoligową Crasnovię w meczu sparingowym. Padło aż 9 bramek.

Podopieczni Jakuba Słomskiego wygrali z niżej notowanym rywalem aż 6-3. Sparing został rozegrany na bocznym boisku Resovii.

Gole dla Izolatora Boguchwała strzelili Michał Bereś (dwa), Bartosz Karwat, Jacet Tyburczy, Hubert Wiącek i Krzysztof Szpond.

Bramki dla Crasnovii padały po uderzenia Tomasza Pietrasiewicza i Sławomira Rozborskiego.

W drużynie z Boguchwały zagrał testowny zawodnik - napastnik.

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - CRASNOVIA KRASNE 6-3 (1-3)
Bramki: Bereś 2, Karwat, Tyburczy, Wiącek, Szpond - Pietrasiewicz 2, Rozborski

Izolator (I połowa): Korziewicz - Rokita, Świder, Brogowski, Róg - Bukała, Skała, Arkadiusz Burak, Karwat - Testowany zawodnik (Tyburczy), Wanat; (II połowa): Pawlus - Dziedzic, Adrian Burak, Szpond, Kozak - Bereś, Szyszka, Skiba, Wiacek - Tyburczy, Wanat (Testowany zawodnik)

źródło: własne / zksizolator.eu