2014-02-19 21:02:44

sparing: Stal Rzeszów - Stal Stalowa Wola 0-2

W meczu kontrolnym dwóch drugoligowców Stal Rzeszów uległa Stali Stalowa Wola 0-2.

Wynik spotkania nie odzwierciedla jego przebiegu. Zwłaszcza w pierwszej połowie częściej groźnie na bramkę rywala atakowali rzeszowianie. Podopieczni Krzysztofa Łętochy, gdyby nie rażąca nieskuteczność, w tej części gry mogli zdobyć 4-5 bramek.

Po przerwie mecz wyrównał się. Bramkę dla Stali Rzeszów strzelił Sebastian Brocki (ostatnio Izolator Boguchwała), jednak sędzia odgwizdał spalonego.

Chwilę później Wojciech Reiman wyprowadził "Stalówkę" na prowadzenie strzałem z około 16 metrów.

Na 2-0 dla gości podwyższył Marcin Tur, który w sytuacji sam na sam po kontrze pokonał Kamila Beszczyńskiego.

STAL RZESZÓW - STAL STALOWA WOLA 0-2 (0-0)
0-1 Reiman (75)
0-2 Tur (85)

Stal Rzeszów: Lewandowski - Konrad Hus, Bednarczyk, Baran, Krzysztof Hus - Maślany, Wiącek, Jędryas, Drelich - Brocki, Prędota. Ponad to grali: Beszczyński, Krzysztof Szymański, Maca, Jakubowski, Drożdżal, Zieliński, Łagowski, Kolesnikovs

Stal SW:  (I połowa) Wietecha, Mistrzyk, Czarny, Żmuda, Bartkiewicz, Argasiński, Reiman, Juda, Sacha, Łanucha, Płonka.

(II połowa) Wołoszyn, Bartkiewicz, Sołek, Bogacz, Wisłocki, Reiman, Kachniarz, Mikołajczak, Sacha, Tur M. , Fabianowski.

źródło: własne / rst24.pl / stalrzeszow.pl