2014-02-19 20:20:57

sparing: Stal Mielec - JKS Jarosław 4-1

Stal Mielec pokonała JKS Jarosław 4-1 w meczu kontrolnym rozegranym na sztucznej murawie w Woli Chorzelowskiej.

Drugoligowiec pewnie pokonał lidera 3 ligi lubelsko podkarpackiej. Już w 20. minucie po stracie w polu karnym JKS traci bramkę, której strzelcem był Kamil Kościelny.

Goście wyrównali w 41. minucie dzięki trafieniu Łukasza Tyrawskiego i pierwsza połowa zakończyła się remisem.

Kilka minut po przerwie stalowcy ponownie wyszli na prowadzenie po bramce Sebastiana Łętochy, a następnie podwyższyli po rzucie karnym wykonanym przez Damiana Buczyńskiego.

Wynik meczu ustalił Łętocha, który wykorzystał drugi w tym meczu rzut karny dla mielczan po zagraniu ręką w obrębie "16".

STAL MIELEC - JKS JAROSŁAW 4-1 (1-1)
1-0 Kościelny (20)
1-1 Tyrawski (41)
2-1 Łętocha (50)
3-1 Buczyński (58-karny)
4-1 Łętocha (68 -karny)

Stal: Libera - Kardyś (46. Tetlak), Duda (69. Kościelny), Załucki (46. Rogala), Getinger (46. Podstolak) - Głaz (46. Żarów), Kościelny (46. Mącior), Radulj (46. Łętocha), Domański (46. Buczyński), Słotwiński (46. Jaworski) - Gawęcki (46. Szlachetka).

JKS: Cisek - Barszczak, Klucznik, Saramak - Raba, Gliniak, Sobol, Banka, Kania - Tyrawski, Wolan. Ponad to grali: B. Kłak, Jurczak, Soczek.

źródło: stalmielec..com / Klub 100 - JKS Jarosław

JKS: Cisek (60? Romanow) ? Raba, Saramak, Klucznik (46? B. Kłak), Barszczak (60? Jamrozik) ? Kania (46? Jurczak), Bańka (60? Pelc), Sobol (60? Fedor), Gliniak (46? Soczek) ? Wolan, Tyrawski (60? P. Kłak)

wera 2014-02-20 09:11:52

Z pewnego źródła wiem, że JKS pozyskał sponsora, a jest nim Łowicz, który w podjarosławskich Tuczempach otworzył oddział.

wera 2014-02-20 10:51:26

a i jeszcze Zajazd Polonez i Restauracja PIAST znajdujące się w miejscowości Tuczempy.

jks 2014-02-20 12:02:59

z tego co wiem jks grajac w pierwszej polowie 1skladem byl momentami lepszy od stali a przez cala pierwsza polowe nie bylo widac roznicy

?????? 2014-02-20 12:26:30

a co z Sebastianem Pawlakiem???

~anonim 2014-02-20 12:32:04

Seba Pawlak dzisiaj właśnie przechodzi ostatnią operację pod okiem lekarza Wisły Kraków dr.Mariusza Urbana który go operuje. Trzymamy kciuki i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!!!

Byłem i wiem 2014-02-20 13:54:39

do jks-to źle wiesz.Akurat tak się składa,że byłem na tym meczu.W I połowie Stal miała 3 okazje 100%.W II połowie Stal cały czas kontrolowała mecz,a te 3 bramki to i tak niski wymiar kary.JKS miał w całym meczu może 2 sytuacje bramkowe.

KTM200 2014-02-20 14:45:08

do jks-II połowę JKS przegrał 0-3.W II połowie Stal zagrała składem juniorów(Szlachetka,Jaworski,Mącior,Żarów,Tetlak),którzy na codzień grają w Centralnej Lidze Juniorów plus zwodnicy I składu.Fakt,ci juniorzy są ograni,grają w lidze z juniorami zespołów z ektraklasy(Wisła Kraków,Korona Kielce i in.),ale spokojnie sobie poradzili z JKS.W I połowie wynik jest trochę mylący(1-1),bo Stal nie wykorzystała kilku"setek".

KoNyO 2014-02-20 15:10:12

Jako postronny to wam powiem że żadnej różnicy ani jedni ani drudzy nic ciekawego nie zaprezentowali ot zwykła kopanina dużo lepsze tu sparingi się odbywały a ten mecz kopanina!

dzidek39 2014-02-20 15:13:05

W sob. w Radymnie godz.13.00 sparing JKS - Orzeł

ta 2014-02-20 15:46:01

do bylem i wiem takie setki obronca wybil pilke przed siebie bo nie mial co zrobic i to maja byc wypracowane sytuacje dramat jak na druga lige

ta 2014-02-20 16:03:57

do ktm 200 to jks poradzil sobie ze stala w pierwszej polowie bo wtedy grala podstawa a zmiany zrobily swoje 2 karne z kapelusz

sds 2014-02-20 19:20:48

Ma ktoś dołączyć do JKS z tego co słyszałem to cisek odchodzi do Stomila? więc jakieś wzmocnienia muszą być Tyrawski Raczej Będzie grał w JKS

FKS 2014-02-20 19:25:09

Dalej sparingi, a ludzie dalej podniecają się wynikami... w lidze Jarosław nie miałby szans. Ale gadajcie sobie.

KTM200 2014-02-20 20:10:49

do ta-dobra,JKS to klasa światowa,a Stal jest słaba,bo jest tylko wiceliderem w II lidze.Pasi?

kraus 2014-02-20 21:23:33

Wczesniej wspomniani zawodnicy z Cracovii raczej nie przejda do Jksu, za to na celowniku jest Piotr Reiss, ktory w Jaroslawiu ma rodzine i chcialby tu zakonczyc swoja pilkarska kariere.

RealityMan 2014-02-21 09:26:15

Tak , tak jeszcze Doda Elektroda ćpunie hehe zmień dilera ! Seba Pawlak juz po operacji wszystko się udało dzisiaj wieczorem już będzie w Jaro ! Szybkiego powrotu do zdrowia ! Pozdrawiamy !!! :)

:D :D :D 2014-02-21 12:49:50

do kraus-tak,tak,ja słyszałem,że do Jarosławia ma przyjść Szczęsny na bramkę i Lewandowski do ataku,bo maja tu rodzinę...