2014-02-08 14:41:17

sparing: MKS Radymno - Wólczanka Wólka Pełkińska 3-4

Wólczanka Wólka Pełkińska wygrała 4-3 w sparingu z MKS-em Radymno.

Gracze MKS-u Radymno na tle wyżej notowanego rywala zaprezentowali się całkiem nieźle. Szczególnie  w przerwszej połowie, która zakończyła się wynikiem 2-0 dla piątoligowca.

Dodać trzeba także, że w bramce radymnian z konieczności stanął Łukasz Machała z Wólczanki (gospodarze nie mieli swojego bramkarza).

Gole dla Wólczanki Wólka Pełkińska zdobyli Krzysztof Pietluch, Wojciech Tołpa, Kamil Padiasek i Bartłomiej Poprawa.

Bramki dla MKS-u strzelili Krzysztof Luft (dwie) oraz Patryk Broda.

MKS RADYMNO - WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA 3-4 (2-0)
Bramki: Pietluch, Tołpa, Padiasek, B. Poprawa - K. Luft 2,

Wólczanka: Fleszar - B. Poprawa, Rybkiewicz, Misiło, Szczepański - Lech, Gwóźdź, Padiasek, Duży - Boratyn, Pietluch oraz Hala, K. Ilasz, Czwałga, T. Ilasz, Bober, Bednarz, M.Ilasz, Tołpa