2010-06-28 16:56:50

Obrońca opuszcza Stal Rzeszów

Podstawowy obrońca Stali Rzeszów Krzysztof Hus, wraca po wypożyczeniu do Jagiellonii Białystok. Możliwe jednak, że jesienią znów zobaczymy go w barwach "biało-niebieskich".
 
19-letni Hus jest wychowankiem Orłów Rzeszów, jednak większość swojej kariery spędził w Stali. Od roku jest zawodnikiem ekstraklasowej Jagiellonii Białystok, jednak trener Michał Probierz zgodził się na dalszą grę młodego obrońcy w klubie z Hetmańskiej.
 
Możliwe, że sytuacja powtórzy się i tym razem. Jeśli Hus nie zdołałby jeszcze przebić się do kadry pierwszej drużyny, trener Probierz być może odda go ponownie Stali aby ogrywał się na "drugim froncie".
 
- Krzysiek właśnie kończy zdawać egzaminy na uczelni i sposobi się do wyjazdu. Jagiellonia chciała go już ściągnąć w minionym tygodniu, ale syn najpierw musiał uregulować swoje sprawy na studiach. Spokojnie będziemy czekali na rozwój jego sytuacji w ekipie Michała Probierza, jeśli nie znajdzie się tam dla niego miejsce, to wróci do Stali. - powiedział II trener biało-niebieskich Jacek Hus, zarazem ojciec zawodnika.
 
W kadrze Stali Rzeszów znajduje się również brat Krzysztofa, 18-letni Konrad.
 
źródło: Super Nowości / własne

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem