2014-02-01 15:01:45

sparing: Stal Rzeszów - Izolator Boguchwała 2-0

Drugoligowa Stal Rzeszów wygrała 2-0 w meczu sparingowym z Izolatorem Boguchwała.

Pierwszą bramkę dla podopiecznych Krzysztofa Łętochy strzelił testowany napastnik Paweł Czychowski (ostatnio Puszcza Niepołomice). Sprawdzany był także Szymon Kaźmierowski ze Stomilu Olsztyn.

Wynik spotkania na 2-0 dla Stali Rzeszów ustalił Michał Szymański.

W barwach Izolatora Boguchwałwa wystąpiło dwóch zawodników testowanych - pomocnik Dawid Gwazdacz z Crasnovii oraz napastnik. Zagrał także Adrian Brzostowski z Igloopolu Dębica.

STAL RZESZÓW - IZOLATOR BOGUCHWAŁA 2-0 (1-0)
1-0 Czychowski
2-0 M. Szymański

Stal: I połowa: Beszczyński, Drelich, Baran, Krzysztof Hus, Konrad Hus, Lisańczuk, D. Jędryas, Maślany, Czychowski, Prędota, K. Szymański. II połowa: Lewandowski, Baran, Łagowski, Bartkiewicz, Drożdżal, Daszyk, Więcek (67. Zieliński), Jakubowski, Czechowicz (67. M. Szymański), Każmierowski, Maca

Izolator: I połowa: Pawlus - Kozak, Brogowski, Burak, Dziedzic - Bukała, Skała, Skiba, Karwat - Brzostowski, Testowany zawodnik 1. II połowa: Karnas - Kwaśniczka, Szpond, Burak (Świder), Róg - Testowany Zawodnik 2, Skiba (Wójcik), Szyszka, Bereś - Tyburczy, Wanat

źródło: stalrzeszow.pl / zksizolator.eu