http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2010-01-04 17:01:58

W Wiśniowej testują graczy Wisłoki Dębica

Obrońca, dwóch pomocników i napastnik - czwórka graczy Wisłoki Dębica pojawiła się podczas meczu pożegnalnego Krzysztofa Koraba zorganizowanego przez IV-ligowego Wisłoka Wiśniowa.
 
Mecz towarzyski pomiędzy Wisłokiem, a drużyną skompletowaną przez prezesa Eugeniusza Niemca zakończył się wynikiem 3-3. W barwach Wisłoka zagrali gracze broniący barw drużyny w ubiegłej rundzie, a po stronie "drużyny prezsa" wystąpili zawodnicy testowani lub goście.
 
Oprócz wspomnianych wyżej zawodników Wisłoki, którzy prowadzą z klubem z Wiśniowej zaawansowane rozmowy, w barwach "drużyny prezesa" pojawili się m.in. obrońca Mirosław Iwanowski z Izolatora Boguchwała oraz bramkarz Jakub Pociask (Pogórze Wielopole Skrzyńskie). W zespole prezesa gościnnie wystąpił także trener Partyzanta Targowiska Mirosław Kalita.
 
Piłkarze z Wiśniowej do treningów wrócą 8 stycznia, do tego czasu powinny wyjaśnić się sprawy ewentualnych wzmocnień w klubie.
 
Wisłok Wiśniowa - Drużyna Prezesa 3-3 (2-0)
Baran, Dyka, Piechowiak - Korab, Iwanowski, Niemiec.
 
źródło: własne

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

wislok9 2010-01-04 19:40:32 0 0

piechowiak a nie piecha

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem