2013-11-17 14:07:35

Izolator Boguchwała zaskoczył Resovię. Dwie bramki Michała Beresia [WIDEO]

Piłkarze Izolatora Boguchwała sprawili miłą niespodziankę swoim kibicom ogrywając Resovią 3-2. Dwa gole dla "Izolacji" zdobył Michał Bereś.

Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 7. minucie spotkania po tym jak rzut karny na gola zamienił Sebastian Brocki. Kilkanaście minut później do siatki trafił również Michał Bereś i do przerwy Izolator Boguchwała prowadził 2-0.

Po zmianie stron gracze Resovii ostro wzięli się za odrabianie strat. Stan pojedynku udało im się wyrównać w zaledwie kilka minut. Najpierw w 57. minucie na listę strzelców wpisał się Michał Ogrodnik, a chwilę później gola na 2-2 strzelił Kacper Rop.

Ostatnie słowo należało jednak do "Izolacji" - autorem zwycięskiego trafienia był Michał Bereś.

1-0 Brocki (7)
2-0 Bereś (26)
2-1 Ogrodnik (57)
2-2 Rop (64)
3-2 Bereś (72)

Izolator: Karnas - Rokita, Burak, Róg, Szyszka - Bereś (89. Dziedzic), Skała, Karwat, Tyburczy - Brocki (90. Wójcik), Wanat

Resovia: Pietryka - Brągiel, Domoń, Jaroch (87. Buczek), Kozubek, Nikanowycz, Ogrodnik, Świechowski, Szkolnik, Zieliński (46. Krawczyk), Rop (78. Fedan)

Sędziował: Rafał Greń z Rzeszowa. Żółte kartki: Brocki, Karnas, Karwat - Szkolnik. Widzów: 999

źródło: polskieligi.net / zksizolator.eu