2013-11-10 10:50:12

Wisłoka Dębica wygrała w Nowej Dębie na zakończenie rundy jesiennej [WIDEO]

Piłkarze Wisłoki Dębica wygrali 2-1 ze Stalą Nowa Dęba w wyjazdowym meczu 17. kolejki 4 ligi podkarpackiej. Zobaczcie film z meczu.

Podopieczni Mirosława Kality przypieczętowali udaną rundę jesienną kolejnym zwycięstwem. Dla Wisłoki Dębica była to już siódma wygrana z rzędu - mistrzostwo na półmetku zapewnili sobie już wcześniej.

W Nowej Dębie "biało-zieloni" wyszli na prowadzenie w 43. minucie spotkania po uderzeniu głową Karola Cieślika. Wyrównującą bramkę dla Stali Nowa Dęba strzelił Arkadiusz Duda.

Zwycięskiego gola dla dębiczan zdobył w 89. minucie meczu - również po uderzeniu głową - Paweł Remut.

0-1 Cieślik (43)
1-1 Duda (77)
1-2 Remut (89)

Stal: Kotrych - Diektiarenko, Dudek, Dudziak, Rachwał - K. Serafin (56. Rożnowski), Leśniowski, S. Serafin, T. Marek (46. Wilk), Duda - Nowak (46. Marut).

Wisłoka: Ćwiczak - Weres, Cieślik, Remut, Wyszyński (55. Tryba) - Florian, Juszkiewicz, Pęcak, Oślizło - Barycza, Kantor (74. Kot).

Sędziował: Mateusz Nowak ze Stalowej Woli. Żółte kartki: Diektiarenko, K. Serafin, Rożnowski, Duda - Barycza, Wyszyński.

źródło: polskieligi.net