2013-11-09 21:50:49

Crasnovia trzecia po rundzie jesiennej

Piłkarze Crasnovii pokonali na własnym stadionie Przełęcz Dukla 3-1 i zajęli ostatecznie trzecie miejsce po rundzie jesiennej w tabeli 4 ligi podkarpackiej.

Drużyna gospodarzy wyszła na prowadzenie w pierwszych minutach meczu dzięki trafieniu Konrada Stępnia.

Kolejna bramka, autorstwa Krystiana Walczaka, padła już kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy.

Miejscowi odpowiedzieli golem Adriana Szczepańskiego. Niewiele później mieli okazję do podwyższenia, lecz Witold Baran przegrał pojedynek z Mirosławem Nowakim.

Mimo nie strzelonej "jedenastki" Crasnovia wciążyła do zdobycie trzeciego gola. Przed końcem regulaminowego czasu na listę strzelców wpisał się jeszcze Tomasz Pietrasiewicz.

Trzecie miejsce Crasnovii to niewątpliwie sukces tej drużyny biorąc pod uwagę problemy przez jakie przechodził klub w poprzednim sezonie. Brak pewności co do tego, czy drużyna zostanie dopuszczona do rozgrywek nie ułatwiał zadania trenerowi Grzegorzowi Nalepie który w trakcie meczów sparingowych miał niekiedy do dyspozycji 11-12 zawodników..

CRASNOVIA - PRZEŁĘCZ DUKLA 3-1 (1-1)
1-0 Stępień (11)
1-1 Walczak (50)
2-1 A.Szczepański
3-1 Pietrasiewicz (87)

Crasnovia: Kloc - Micał (60. Gwazdacz), Ostrowski (46. Rozborski), Drapała, Guzior - Buczek, Baran - R. Szczepański (89. Cyrnek), Pietrasiewicz, Majda - Stępień (46. A. Szczepański).

Przełęcz: Nowak - Zięba, Jurc, Gonet, Pietruszka - Korzec, Walczak, Kowalski, Moszczyński, Nikody - Frączek.

Sędziował: Tomasz Jagieła z Krosna. Żółte kartki: R.Szczepański, Gwazdacz - Jurc, Korzec, Kowalski, Frączek.

źródło: polskieligi.net / Crasnovia