2013-11-02 21:03:05

Rzemieślnik Pilzno wygrał w Tuczempach. Gole Artura i Arkadiusza Łazowskich

Rzemieślnik Pilzno wygrał 2-1 z Piastem Tuczempy w wyjazdowym meczu 16. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Gospodarze byli faworytem tego spotkania i od pierwszych minut rzucili się do ataku. Jednak to goście wyszli na prowadzenie. W 23. minucie pierwszego gola dla Rzemieślnika Pilzno zdobył Artur Łazowski.

Wyrównujący gol padł po niefortunnej interwencji Krzysztofa Orzecha, który wbił piłkę do własnej bramki. Do przerwy było 1-1.

W drugiej połowie nadal przewagę mieli gospodarze, ale to pilźnianie zdobyli zwycięską bramkę. W 84. minucie na listę strzelców wpisał się Arkadiusz Łazowski dając zwycięstwo Rzemieślnikowi.

0-1 Artur Łazowski (23)
1-1 Orzech (29)
1-2 Arkadiusz Łazowski (84)

Rzemieślnik:  Mroczek - Pokrywka, Orzech, Tragarz, Zołotar, Mędrek (78. Gorzelany), Arkadiusz Łazowski, Łapa (45. Ciuła), Drozdowicz, Artur Łazowski, Książek (60. Urjasz)

Sędziował: Rafał Greń z Rzeszowa. Żółta kartka: Mędrek

źródło: polskieligi.net / rzemieslnikpilzno.pl