2013-11-02 17:39:10

Karpaty Krosno wygrały z Hetmanem w Zamościu [WIDEO]

Karpaty Krosno wygrały 3-0 z AMSPN Hetman Zamość w wyjazdowym meczu 16. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Podopieczni Szymona Szydełko zdobyli Zamość i przełamali serię pięciu kolejnych spotkań bez zwycięstwa poza domem.

Pierwszego gola dla Karpat Krosno strzelił w 30. minucie meczu Artur Wierdak. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-1.

W 68. minucie spotkania z boiska wyrzucony został Bartłomiej Mazur - gracz Avii Świdnik został ukarany drugą żółt, a w konsekwencji czerwoną kartką.

Drugiego gola dla gości zdobył w 72. minucie Tomasz Kasperkowicz, a wynik spotkania na 3-0 dla krośnian ustalił strzałem z rzutu karnego w samej końcówce Kamil Walaszczyk.

0-1 Wierdak (30)
0-2 Kasperkowicz (72)
0-3 Walaszczyk (90-karny)

AMSPN Hetman: P. Dobromilski - Grela, D. Dobromilski, Mazur, Sobczyk, Rajtar, P. Dębicki, Kycko, Szura, Gałka

Karpaty: Hajduk - Kapuściński, Chmielowski, Kolbusz, Kozak - Telesz (61. Kuliga), Walaszczyk, Fydrych (83. Stanisz), Wierdak (76. Kasza) - Buczek, Fundakowski (67. Kasperkowicz)

Sędziował: Mateusz Warzocha z Rzeszowa. Żółte kartki: Mazur - Kapuściński, Buczek, Walaszczyk, Stanisz. Czerwona: Mazur (68, druga żółta).

źródło: polskieligi.net / karpatykrosno.net